Close Zpráva stránky

Značka Heelys

Značka Heelys

KOLOBOTY HEELYS...

...SKVĚLÁ KVALITA, DLOUHÝ DOJEZD, 3 ROKY ZÁRUKA!

Přivítejte na scénu Heelys, poslední žhavou novinku na poli pohybu po vlastní ose. Tyto vychytané boty mají pod patou v podrážce zapuštěné kolečko s kvalitním mikroložiskem. Výsledek je nepřekonatelný.

Na první pohled se jedná o zcela obyčejné (byť trochu nadprůměrné) sportovní boty pro neformální styl a volný čas. Hned druhý pohled kolemjdoucích však bývá jen úžaslé zírání. Na Heelys se totiž doslova vznášíte svižnou rychlostí po chodníku mezi pěšími, kteří jsou od této doby už navždy odsouzení pro podřadné role těch, kteří se stále ještě přepravují přísunem jedné nohy ke druhé.

Chcete-li se ve městě pořádně rozjet, stačí pár svižných kroků, zvednout špičky a už se doslova vezete po patách. Není to samozřejmě úplně triviální, ale po pár pokusech už můžete jezdit a za pár dní Vám tahle sranda zcela přejde do krve. Pokud chcete opět zastavit a popojít kousek pěšky, stačí jednoduše přibrzdit, spustit špičky a používat boty tak, jak bývá normálně obvyklé. Pokud nemáte možnost se vozit delší dobu (například v práci či ve škole), jedním rychlým pohybem kolečko vyjmete a nahradíte ho záslepkou. Pak můžete v Heelys chodit celý den, jako v každých jiných botách. Kolečka uschováte ve váčku a jakmile máte příležitost, můžete je zase prohodit a svištět mezi lidmi.

Botama Heelys jsme si tak jistí, že prodlužujeme standartní dvouletou záruku na 3 roky! Záruka se vztahuje na veškeré výrobní vady nebo vady materiálu. Nemůžeme Vám však uznat vady způsobené opotřebením při používání (probržděná podrážka, zarezlé špinavé ložiska...). V případě nejasností se koukněte do "Častých dotazů" nebo nás kontaktujte, rádi Vám pomůžeme.

HEELYS versus napodobeniny

Rádi bychom se s Váma podělili o příspěvek uživatele M!kei08 z našeho diskuzního fóra:

Takže začal bych asi takhle.

Jako první jsem měl Heelysky a ty si dodnes nemůžu vynachválit. Jezdí super, sleitujou také dobře a prostě vše super + záruka.

Výhody Heelysek :
- Záruka
- Kvalita
- Možnost dokoupení nových koleček, a spousty dalších součáštek...
- Pohodlná chůze, když se vydělají kolečka, a když si zvyknete tak i s kolečkama.
A mnoho dalších výhod.

Nevýhody Heelysek :
- Žádné jsme zatím nenašel


Padělky kolobot :
Měl jsem tři dny neoriginální koloboty a řeknu vám, že jezdit se dá pouze po úplmé rovince, třeba kdybych chtěl jet po kachličkách bude to nepříjemná jízda a možná by to ty koloboty ani nevydrželi.

Výhody padělků :
- Rychlé schování koleček a naopak vyndání.
- Levnost ( 500,-KČ ano je to rozdíl oproti Heelyskám, ale řeknu vám, že než koupít za 1 měsíc třeba 4x padělky kolobot, tak obětuji už ty peníze a dám je do Heelysek, které vydrží pěkně dlouho. )

Nevýhody padělků :
- Nic nevydrží ( moje vydrželi 3 dny a to sem snimi jezdil po pěkném povrchu )
- Malé kolečka
- Jsou spíše jen menší čísla, takže pokud je vám takových 13 a víc let, už nejspíš budete mít problém sehnat větší velikost.
- Nelze koupit např. nové kolečka, když se staré rozbijí, nebo nějak poškodí...
- Zadní tlačítko pro vysunutí koleček vypadá opravdu divně..

Prodej Heelys

Zpráva stránky Close
SQL-GOLF